کرج خودرو
جستجو
ثبت رایگان آگهی 1

لیست نشان شده شما : آگهی

ضمن خوش آمد گویی به شما کاربران گرامی سایت کرج خودرو

قوانین و شرایط این وبسایت جهت مطالعه و اطلاعات شما درج گردیده است و انجام کلیه ی فعالیتها توسط کاربران حقیقی و حقوقی به منزله ی مطالعه و پذیرش قوانین و شرایط بوده است.وبسایت کرج خودرو یک سایت کاملا تخصصی در حوزه ی اطلاعات و آگهی خرید و فروش کلیه ی وسایل نقلیه از قبیل خودروهای سواری،ماشینهای سنگین و راه سازی،موتور سیکلت و لوازم و خدمات آنها میباشد.

کرج خودرو پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد و هرگونه فعالیت خلاف قوانین که از طریق کارشناسان سایت و یا گزارش کاربران محرز گردد با آن در حد توان وبسایت کرج خودرو برخورد میگردد.

امن ترین و بهترین راه معامله،معامله ی حضوری است و قبل از انجام هرگونه معامله ابتدا از شرایط و جزئیات آگهی به صورت حضوری مطلع شوید و یادآور میشویم که سایت کرج خودرو هیچگونه سودی از معاملات نمیبرد و مسئولیتی نیز در قبال آگهی ها ندارد اما چنانچه با مورد مشکوک و یا تخلفی مواجه شدید میتوانید از طریق گزارش آگهی و یا ارسال پیام و تماس با پشتیبانی ما را مطلع سازید.وب سایت کرج خودرو از هویت آگهی دهندگان و بازدید کنندگان آگاه نمیباشد و لذا خواهشمند است کاربران شخصا کلیه ی جوانب امنیتی را در نظر بگیرند.از قرار دادن اطلاعات شخصی و مدارک خودرو در اختیار اشخاص ناشناس اجتناب کنید زیرا ممکن است از اطلاعات دریافتی سو استفاده شود.

بیعانه ندهید:چنانچه آگهی دهنده درخواست بیعانه و رزو خودرو و یا کالا را داشت،از واریز هر گونه وجه خودداری کنید و در صورت انجام و کشف جرم وبسایت کرج خودرو هیچگونه مسئولیتی ندارد.اما برای این موضوع با ایجاد پرداخت امن معامله که در قسمت (در کرج خودرو چه میگذرد؟) درج شده است،شرایط رزو و پیش پرداخت برای شما کاربر گرامی فراهم گردیده است.وبسایت کرج خودرو قصد هیچگونه دخالت بر ایجاد آشفتگی،کنترل،جهت دهی ،تشویش نرخ یا حجم معاملات بازار خودرو را نداشته و ندارد و خود را از کلیه ی مسئولیت های احتمالی آن مبرا میکند.

و چنانچه برای کارشناسان سایت محرز گردد هر یک از کاربران با ارائه قیمت نامناسب و توضیحات نادرست قصد در ایجاد اختلال و فعالیت خارج از چهارچوب دارند بدون هیچ گذشت و تذکری از کلیه ی فعالیتها در وبسایت محروم میکند.

کرج خودرو به جز آگهی هایی که نشان کارشناسی قیمت دارند هیچ دخالتی در قیمت گذاری خودرو ندارد و قیمت درج شده بنا به تصمیم آگهی دهنده است.لازم به ذکر است آگهی هایی که با نشان کارشناسی قیمت درج میگردند هم تنها جهت اطلاع کاربر کاربر نسبت به محدوده قیمت عرفی بازار در آن روز میباشد و در نهایت آن آگهی هم چنان با تایید آگهی دهنده درج میگردد.

توضیحات بیشتر در خصوص نحوه کارشناسی قیمت در قسمت(درکرج خودرو چه میگذرد؟) درج شده است.

چنانچه هر یک از کاربران اقدام به کپی برداری و سو استفاده از محتوای اشخاص دیگر نمایند،در صورت مشاهده یا گزارش آگهی،کرج خودرو اختیار حذف آگهی و یا مسدود کردن حساب کاربر را دارد.واریز کنندگان وجه اقرار و اذعان مینمایند که هرگونه پرداخت و واریز از طریق درگاههای بانکی سایت از حساب شخصی خودشان بوده و در صورت کشف خلاف کلیه مسئولیت های قانونی و پاسخگویی و تبعات آن بر عهده خود شخص میباشد و حق هیچگونه اعتراض را ندارد و کرج خودرو نسبت به اطلاعات و محتوای منتشر شده هیچگونه مسئولیتی نداشته و ضامن کشف خلاف واقع آن نیست.

کلیه حقوق و حق شکایت نسبت به هرگونه بازنشر و یا کپی برداری از اطلاعات برای وبسایت کرج خودرو در نظر گرفته شده است و در صورت مشاهده اقدام به طرح شکایت کیفری و حقوقی مینماید.

شرایط ثبت آگهی و ویژگی های سایت در صفحه (در کرج خودرو چه میگذرد؟) درج گردیده است و استفاده از این وب سایت به منزله تایید قوانین و شرایط اختصاصی هر دو صفحه است.